Wandering Ancient – Binek Anketinin Sonuçları Belli Oldu!

Blizzard’ın World of Warcraft Shadowlands için başlattığı “Bir Sonraki Shadowlands Bineğini Seçin” isimli anketinde Wandering Ancient isimli binek, her iki sunucuda da ezici bir üstünlükle galip oldu!

Wandering Ancient isimli binek.(Mount)
Wandering Ancient isimli binek.(Mount)

Not: Görsel www.wowhead.com’a, çizim Sercan Özyurt’a aittir.

Anketin sonuçları oy verme sayfasında da mevcut. Bu linkten kontrol edebilirsiniz. Eklediğimiz görsel Avrupa, yani bizlerin çoğunlukla oynadığı sunucuya özel olan ankete ait. 14 gün süren bu ankette 259 binin üzerinde oy toplandı, bunların yaklaşık 87 bini anketin kazanan bineğine gitti.

Choose the Next Shadowlands Mount(Bir Sonraki Shadowlands Bineğini Seçin) Binek Anketinin Sonuçları Belli Oldu: Wandering Ancient
Choose the Next Shadowlands Mount Anketi Sonuçları (EU)

Ayrıca bu konu hakkında Blizzard tarafından paylaşılmış bir blue post da mevcut. Bu blue post’u Türkçe’ye şu şekilde çevirebilirim;

Blizzard Tarafından Paylaşılan Blue Post

Son iki hafta boyunca anketlerde oy veren dünyanın dört bir yanındaki yüz binlerce oyuncu sayesinde, 2021’de önerilen bineklerin hangisine binmek istediğinizi artık biliyoruz.

Kazanan: Wandering Ancient

Büyük ve yapraklı bir binek olan Wandering Ancient, sizi kereste keşif yolculuğuna çıkarken, tepesine tırmanmaya ve dallarından tutmaya davet ediyor.

Tasarımcılarımız şimdi bu bineği hayata geçirmek için çalışacaklar, böylece Shadowlands satın alan tüm oyuncular bu bineğe sahip olacak.

Ve tekrar, oy verdiğiniz için teşekkürler!

Benim Düşüncelerim

Sizler bu binek hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizin de oy verdiğiniz bir binek miydi? Şahsen benim değildi. Ben şu slime?! şeklindeki kediye oy vermiştim. Keşke bu tarz bir anket yerine bir binek havuzundan istediğimiz bineği seçebiliyor olsaydık. Ayrıca merak ettiğim bir konu daha var; ya ankette saçma diyebileceğimiz seviyede insanların trolleme amacıyla oy verebileceği bir binek olsaydı? Muhtemelen aralarındaki en saçma binek seçilecekti. 🙂 Blizzard’ın da bu konunun farkında olduğunu düşünüyorum çünkü listede bu tarz sabote edilebilecek binekler mevcut değildi.

Hepimiz biliyoruz ki iş oyuncu topluluğuna kaldığı zaman üzerine binip kırbaçla kontrol edebileceğimiz bir Naga veya Ogre konseptinde binekler beklemek mümkün. Acısıyla tatlısıyla bu etkinliği de atlattık. Aceba Shadowlands’de bizi neler bekliyor? 27 Ekim 2020‘de hep birlikte göreceğiz. Shadowlands’de görüşmek üzere! Herkese iyi oyunlar.

Bu tarz içeriklerden hoşlanıyorsanız YouTube kanalımı takip edebilirsiniz.

World of Warcraft hakkında daha fazla Rehber için buraya, son haber ve Güncellemer için buraya tıklayabilirsiniz.