Shadowlands’in Yeni Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Shadowlands’in Yeni Çıkış Tarihi Belli Oldu!


Shadowlands’in Yeni Çıkış Tarihi

World of Warcraft’ın sekizinci eklenti paketi olan Shadowlands World of Warcraft’ın geliştirici ekibi tarafından hazır olmadığı düşünüldüğü için ertelenmişti. Geçtiğimiz günlerde Shadowlands’in yeni çıkış tarihi belli oldu!

Blizzard Hem Battle.net üzerinden hem de resmi sosyal medya hesaplarından oyunun yeni çıkış tarihini duyurdu. Duyururken de bir blue post paylaştılar. Bu blue post’u Türkçe’ye çevirdim. Aşağıdan okuyabilirsiniz. Shadowlands’in yeni çıkış tarihi de 23 Kasım olarak belirlendi.

Tüm World of Warcraft ekibi adına, Shadowlands üzerinde çalışmaya devam ederken sabrınız için ve zorlu bir şekilde oyunu erteleme kararını verdikten sonra verdiğiniz tüm destek sözleri için teşekkür ederiz. Bugün, genişleme paketinin 23 Kasım saat 3p.m.PST’de gelececğini paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. (Türkiye için 24 Kasım 2020, 02:00)

Shadowlands ön yamasında yeni karakterlerinin seviyesini yükselten (ve Azeroth’un berberlerini fazlaca meşgul eden) oyuncular da dahil olmak üzere, bugün olduğumuz noktaya gelmemize yardımcı olan WoW topluluğundaki herkese ve genişleme paketinden paha biçilemez geri bildirimler sağlamaya devam eden tüm beta katılımcılarına teşekkür ederiz.

Erteleme kararımızı size ilk söylediğimizden beri, Maw’daki savaş ve ödüller ile Covenant sistemlerini elden geçirme de dahil olmak üzere genişletme paketini daha da güzelleştirmek ve oyun sonunu güçlendirmek için zaman harcadık. Covenant sitemlerini tekrardan işleyerek daha geleceğe yönelik bir hale getirdik. Geliştirici ekibimiz artık 23 Kasım’dan önce Shadowlands’i tamamen yayınlayabilecek duruma geldi.

Artık çıkış tarihimizi sizler ile paylaştığımıza göre Pre-Patch etkinliğinin 10 Kasım‘da başlayacağını da sizler ile paylaşmaktan heyecan duyuyoruz! Kendinizi Scourge işgaline karşı hazırlayın. Ek olarak, Shadowlands’in 1. Sezonunun başlamasıyla birlikte oyuncuları Sire Danathrius’un Revendreth’deki sığınağına gideceğimiz Castle Nathria isimli raid 8 Aralık 2020 tarihinde oyunculara açılmış durumda olucak.

Bununla birlikte sizleri Shadowlands’in Hikaye Tanıtımını içeren bir video ile baş başa bırakıyoruz.

Shadowlands’de Görüşmek Üzere!

John Hight, World of Warcraft Yönetici Yapımcısı

Bu tarz içeriklerden hoşlanıyorsanız YouTube kanalımı takip edebilirsiniz.

World of Warcraft hakkında daha fazla Rehber için buraya, son haber ve Güncellemer için buraya tıklayabilirsiniz.