Geçici Etkinlik: Ücretsiz Heirloom (Polearm)

Koleksiyonculara müjde! Spear of Rethu isimli heirloom polearmın görev zinciri, Dalaran’daki arkeoloji eğitmeninde iki haftalık bir süre için hem Avrupa sunucularında, hem de Amerika sunucularında tekrar aktif edildi! Ben bu görev zincirini tamamladım, yaklaşık 15 dakika sürüyor. “Arkeoloji” ibaresi gözünüzü korkutmasın.

Polearm’ın normal hali 100. seviyeye kadar uzatılmış durumda. Heirloom satıcısından satın alacağımız polearmlara göre hayli avantajlı.

Görev zincirini tamamlamak istiyorsanız aşağıdaki görsellerden ve açıklamalardan yararlanabilirsiniz.

Dalaran'da bulunan arkeoloji eğitmeni.
Dalaran’da bulunan arkeoloji eğitmeni.

Heirloom Görev Zinciri

Dalaran'da bulunan Dariness the Learned isimli arkeoloji eğitmeni.

Dalaran’da bulunan “Dariness the Learned” isimli arkeoloji eğitmeninden “History of Highmountain” isimli görevi alarak bu görev zincirini başlatabilirsiniz.

Dalaran'da bulunan Dariness the Learned isimli arkeoloji eğitmeni.

Legion arkeolojisi için herhangi bir gerekliliğe ihtiyaç duymadan görev zincirine başlayabilirsiniz. Yani direkt Dalaran’daki arkeoloji eğitmenine gidip, görevi alıp Highmountain’e doğru yola koyulabilirsiniz.

Highmountain'de bulunan Lessaj Moonwater isimli npc.

Highmountain’e ulaştıkdan sonra Lessah Moonwater isimli npcye Dalaran’dan aldığımız görevi teslim edip, yeni görevimizi alıyoruz.

Highmountain'de bulunan arkeoloji kazı alanları.

Görevimizi aldıkdan sonra haritada kırmızı kutucuklarla işaretlediğim bölgelerden birine gitmemiz gerekiyor. Görev için sadece başarılı bir şekilde 20 adet kazı yapmamız gerekiyor. Yani korkmanıza gerek yok, 20 adet kazı alanını bitirmek değil, 20 adet kazı yapmak gerekiyor.

Archaeologist's Whistle isimli eşya ile Luron'u çağırıp birlikte kazı yapma.

Bu kısım önemli; Lessah Moonwater isimli npcden görevimizi aldıkdan sonra üzerimize “Archaeologist’s Whistle” adında geçici bir eşya geliyor. Kazı yapmaya başlamadan önce mutlaka bu eşyayı bir kere kullanarak Luron isimli npcyi yanımıza çağırmamız gerekiyor.

Lessah Moonwater isimli npc ve Neltharion's Lair: Misdirected isimli görev.

Başarılı bir şekilde 20 adet kazı yaptıkdan sonra Lessah Moonwater’a geri dönüp görevimizi teslim edip yeni görevimizi alıyoruz. Bu görevin ismi “Neltharion’s Lair: Misdirected” olmalı.

Neltharion's Lair isimli zindanın harita üzerindeki girişi.

Aldığımız yeni görev bizi Neltharion’s Lair isimli Legion zindanına yönlendiriyor. Görevi tamamlamak için bu zindanın son bossunu alt edip, son bossun yanında duran heirloomumuzu almamız gerekiyor.

Neltharion's Lair'da bulunan heirloom polearm.

Neltharion’s Lair’da bulunan heirloom polearm.

Neltharion's Lair: Misdirected isimli görev zincirinin bitişi.

Neltharion’s Lair isimli zindanı tamamlayıp, son bossun yanındaki polearmı aldıktan sonra Lessah Moonwater’ın yolunu tutuyoruz ve Lessah bize aradığı silahın bu olmadığını, eğer istersek bu silahın bizde kalabileceğini söylüyor. Biz de koleksiyoncular olarak tabiki bu teklifi geri çevirmiyoruz.

Umarım etkinliğin süresi bitmeden bu eşyayı koleksiyonunuza ekleyebilirsiniz. Elimden geldiğince hızlı bir şekilde sizleri son güncellemelerden haberdar etmeye çalışıyorum. Umarım işinize yarayacak bir makale olmuştur. Herkese iyi oyunlar dilerim.

Bu tarz içeriklerden hoşlanıyorsanız YouTube kanalımı takip edebilirsiniz.

World of Warcraft hakkında daha fazla Rehber için buraya, son haber ve Güncellemer için buraya tıklayabilirsiniz.

World of Warcraft İndir:https://undeadrogue.com/world-of-warcraft-indir-nereden-nasil-indirilir-nasil-kayit-olunur-2020/
World of Warcraft Shadowlands Sistem Gereksinimleri:https://undeadrogue.com/world-of-warcraft-shadowlandsin-sistem-gereksinimleri-guncellendi/
Daha İyi Oynamanızı Sağlayacak Keybind Yapma Sanatı:https://undeadrogue.com/daha-iyi-oynamanizi-saglayacak-keybind-yapma-sanati/